Вітаємо випускників!

Дата: 25.06.2019 16:37

Дорогі випускники!

Ось і розпочинається свято, якого немає у жодному календарі - воно буває лише раз у житті кожної людини – це шкільний випускний вечір.

Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен обере свій особистий шлях. Це нелегкий шлях, на якому може бути безліч пасток, і тому в кожного з вас за плечима має бути певний багаж. Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі.

В добру путь, бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів, мирного неба. Хай щасливим буде для вас обраний шлях самостійного життя.

Живіть сьогоденням, пам’ятайте минуле і думайте про майбутнє.

З повагою,

Золочівський селищний голова                                      Л.В.Канівець