Підписано Угоди.

Дата: 25.06.2019 16:26

В рамках співробітництва між Харківським університетським консорціумом та міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), в рамках програми DOBRE у Харківській області в Золочівській ОТГ відбулося підписання Угоди про надання гранту на реалізацією проекту «Zolochiv movie outdoor cinema», підготовленого ГО «Золочівщина – територія розвитку» та тристороннього меморандуму про реалізацію проекту «Майстер-класи з піщаної анімації "Art animation" у супроводі живої музики для дітей шкільного віку Золочівської громади», підготовленого ініціативною групою місцевих мешканців.

Золочівська громада стала однією з найбільш активних учасників "Конкурсу проектів місцевих ініціатив". За результатами роботи конкурсної комісії було прийнято рішення про збільшення обсягу фінансування проектів від громади майже на 50%.