Запрошуємо на тренінг: «Як жителі громади можуть долучитися до прийняття рішень»

Дата: 24.06.2019 11:47

Команда #DOBRE їде в Золочівську ОТГ з новим тренінгом:

«Як жителі громади можуть долучитися до прийняття рішень»

Фінансова децентралізація – це одна з найбільш визначальних реформ з часів української незалежності, адже завдяки їй люди на місцях тепер мають реальну можливість змінити своє життя. Але цим інструментом треба вміти правильно користуватися.

Саме цим займається команда досвідчених експертів #DOBRE: навчає представників місцевого самоврядування та ініціативних представників громадськості брати активну участь у прийнятті рішень, допомагає суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

25 червня о 14:00 запрошуємо активних мешканців, місцеві громадські організації та ініціативні групи Золочівської ОТГ взяти участь у тренінгу «Як жителі громади можуть долучитися до прийняття рішень»!

Перед початком тренінгу відбудеться урочисте підписання Угоди про надання гранту на реалізацією проекту «Zolochiv movie outdoor cinema», підготовленого ГО «Золочівщина – територія розвитку». Крім того, відбудеться також підписання тристороннього Меморандуму про реалізацію проекту  «Майстер-класи з піщаної анімації "Art animation" у супроводі живої музики для дітей шкільного віку Золочівської громади», підготовленого ініціативною групою місцевих мешканців на чолі з Наталією Почерніною.

Під час власне тренінгу експерти висвітлять такі актуальні теми, як:

• Наявні інструменти залучення місцевих жителів до прийняття важливих рішень на території громади;
  • Аналіз стану роботи існуючих механізмів участі Золочівської ОТГ
  • Особливості визначення пріоритетних форм та механізмів місцевої демократії для розвитку громади.

Участь в заході є безкоштовною. Проведіть цей день цікаво та інформативно разом з командою #DOBRE.

Де: смт Золочів, вул. Центральна, буд. 13-А

Початок реєстрації учасників о 13.45

Детальна інформація: http://unicon.org.ua/

Відповідальна особа: Віталій Филенко +38095 00 84 991

Захід організовано ГС «Харківський університетський консорціум» та Малинівською селищною радою в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).