З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 14.06.2019 11:27

Шановні медичні працівники!

Від імені Золочівської селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника.

Вважаю, що головною умовою належного розвитку країни є здоров’я її людей. Тільки постійна турбота про розвиток медичної галузі на всіх рівнях влади може сприяти забезпеченню здоров’я людини. Ще далеко від її народження і протягом всього життя.

Низький уклін вам, дорогі медичні працівники. В житті трапляються різні ситуації. Інколи такі, що доводиться сподіватися тільки на Бога. І на вас.

Сьогодні я твердо переконаний, що більшість медичних працівників Золочівської об’єднаної територіальної громади і району в цілому мають своє ім’я. Мають довір’я та повагу людей. Я пишаюся вами і зичу всім міцного здоров’я! Нехай з вашою допомогою будуть здорові всі жителі нашої громади.