Запрошуємо молодіжних лідерів Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на школу «Розвитку молодіжних рад в ОТГ».

Дата: 12.06.2019 10:24

22 червня запрошуємо молодіжних лідерів Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на школу «Розвитку молодіжних рад в ОТГ».

Під час заходу учасники матимуть можливість:

• Дізнатися, що таке Молодіжна Рада і які можливості вона відкриває;
  • Долучитися до створення Молодіжної Ради;
  • Сформулювати мету, візію та стратегію діяльності Молодіжної Ради;
  • Напрацювати склад, структуру та бачення функціонування Молодіжної ради;
  • Стати майбутнім членом Молодіжної Ради.

Місце проведення: смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл.

Збір учасників о 8.40 біля Золочівської селищної ради для організованого трансферу.

Участь у заході безкоштовна.

Тривалість заходу з урахуванням трансферу та перерв 9-10 годин.

Організатори забезпечують учасників видатковими матеріалами, обідами та перервами на каву.

Кількість учасників обмежена. Для попередньої реєстрації заповніть Анкету

Контактна особа:

Мирошниченко Альона,

Керівник напрямку «Активізація молоді і підвищення інституційної спроможності молодіжних рад та організацій в ОТГ» в рамках Програми «DOBRE»

+38-099-022-11-51

Тетяна Валентинівна Забейворота,

Начальник відділу ЖКГ Золочівської селищної ради

+38-066-618-14-12

Захід буде проходити спільно з молоддю Малинівської селищної об’єднаної територіальної громади в рамках регіонального проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за співпраці між Харківським університетським консорціумом та міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities).