Графік вивозу  твердих побутових  відходів на  території  Золочівської  селищної ради.

Дата: 30.05.2019 10:38

Графік

вивозу  твердих побутових  відходів

на  території  Золочівської  селищної ради

Сектор №1 - понеділок

вул. Визволителів, вул. Чалого(№51-70),вул. пров. Підгірний, вул. Дачна, пров. Ленський, вул. Набережна, вул. ім. В.Я. Тупкаленка, вул. Матлаєва, вул.Слобожанська, пров. Польовий, вул. Польова, вул. Квітуча, пров. Дуванський, пров. Ковальський, пров. Середній, пров. Клубний, вул. Золочівська, пров. Сухий, пров. Слобожанський, пров. Вергуна, пров. Полярний, пров. Бродівський.

Сектор № 2 - вівторок

вул. Підгірна, вул. Леваневського, пров. Квартальний, вул. броненосця Потьомкіна, вул. Незалежності, вул. Чернишевського, вул. Горького, вул. Кренкеля, пров. Охотничий, вул. Ломоносова, вул. Гоголя, вул. Сонячна, вул. Маяковського, пров. Сонячний, вул. Пушкіна, вул. Чалого(№1-49), вул. Вознесенська(за  містком), вул. Кравченка, вул. Кущова, вул. Некрасова.

Сектор  №3  -  середа

вул. Б-Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, вул. Перемоги, вул. Мічуріна, пров. Лєрмонтова, вул. 6-го  Серпня, вул. 8 Березня,  пров. Вокзальний, пров. 6-го Серпня, пров. Пугачова, вул. Пугачова, вул. Вокзальна, пров. Північний, в'їзд  Разіна, вул. Благодатна, вул. Разіна, пров. Разіна, проїзд  Разіна, вул. Боброва, вул. Онуфрієнка, вул. Лобаса,   с. Макариха, с. Литвиново.

Сектор -№4  -  четвер

вул. Філатова, вул. Матросова, вул. Центральна, пров. Лікарняний, пров. Миколаївський, пров. Козацький, вул. Шевченка(№1-17), пров. П. Комунарів, вул. Народна (№26-83), вул. Миколаївська, вул. Журавлина(№36-80), вул. Миру, вул. Макаренка, вул. Сковороди, вул. Лугова, вул. Подольська, вул. Злагоди, пл. Слобожанська, вул. 8 Березня (№48-82), вул. Вознесенська (до містка), вул.  Клименка(№35-79), вїзд  Журавлиний, пров. Спортивний,    пров. Сковороди.

Сектор №5 - пятниця

вул. Толстого, вул. Зарічна, пров. Зарічний,вул. Коника, вул. Танкістів, вул. Корольова, вул. Нансена, вул. Світличного, пров. Льодяний, пров. Земляний, вул. Каштанова, пров. Гагаріна,вул. Річна, пров. Річний, вул. 1 Травня, пров. Родніковий, пров. Шкільний, вул. Зінченка , пров. Сінний, пров. Космічний, вул. Громадянська, вул. Гагаріна, пров. В'їзний, пров. Вересневий,  пр. Гагаріна.

Сектор№6 - субота

Вул. Стрижака, пров. Тихий, пров. Литвинова,вул. Соснівська , пров .Макарівський, вул. Солов'їна, пров. Шевченка, пров. Левченко, вул. Затишна, вул. Затишна, вул. Шевченка(№18-138), вул. Вишнева, пров. Вишневий, пров. Чехова, пров. Сквозний, вїзд Молодіжний, вул. Л.Українки, вул. Литвинова, вул. Каденюка, вул. Слов'янська, вул. Конституції, пров. Словянський, вул. Комарова, пров. Новоселівський, пров. Новий, вул. Українська, вул. Ак. Павлова, вул. Дружби, вул. Народна(№1-25), вул. Журавлина(1-35), вул. Калинова, вул. Клименка(№1-35), вул. Серьогіна.