Віктор Павлік. Ювілейний концерт у Золочеві.

Дата: 27.05.2019 13:32

Віктор Павлік. Ювілейний концерт
Харизма України, улюбленець українських жінок, Віктор Павлік приїде в Золочів з ювілейною концертною програмою". 11 червня о 17:30 на сцені БУДИНКУ КУЛЬТУРИ Золочівської селищної ради прозвучать тільки хіти, 20 обожнюваних Україною пісень від головного романтика країни.
Це буде справжня симфонія музики, улюбленого голосу і віртуозної гри кращих музикантів. Гостей чекають музикальні сюрпризи і найромантичніший літній день 2019-го. Якщо Ви хочете зробити пропозицію своїй другій половинці, сказати головні слова, на які раніше не наважувались, цей концерт для Вас. Адже кожна пісня цього артиста, це освідчення в коханні "Я вдячний Богу. Я вдячний людям. Свято коли ти поруч з найріднішими людьми", говорить Віктор Павлік.
Вартість квитків 120 грн, 150 грн, 180 грн.