Вивезення твердих побутових відходів.

Дата: 23.05.2019 13:15

Шановні мешканці смт Золочів!

Як повідомлялося раніше, з 2 травня 2019 року на території Золочівської об’єднаної територіальної громади змінився надавач послуг з вивезення твердих побутових відходів. Тепер послуга надається комунальним підприємством «Золочівкомунсервіс». В зв’язку з виготовленням програмного забезпечення для формування та оброблення платіжних документів, квитанції за спожиті послуги за травень 2019 року надійдуть із запізненням. Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Здійснити оплату Ви зможете за наступними реквізитами:

Отримувач - Комунальне підприємство «Золочівкомунсервіс»

62203, Харківська область, смт Золочів, вул. Мічуріна,1

Код  ЄД РПОУ  34923252

Розрахунковий рахунок: № 26004052317896 ПАТ «Приватбанк», м. Харків, МФО 351823;

№ 260063013705 Філія ХОУ ПАТ Ощадбанк, м. Харків, МФО 351823;

№ 2600213661 АТ «Мегабанк», м. Харків, МФО 351629

Також нагадуємо, що укласти індивідуальні договори на вивезення твердих побутових відходів та оновити інформацію щодо кількості осіб, що проживають у домоволодінні, можна за адресою: смт Золочів вул.. Мічуріна, 1. Для цього необхідно мати копію паспорту, ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та копії документів, що посвідчують право на отримання пільг (у разі наявності). Нарахування пільг буде здійснюватися лише на підставі наданих документів та у розмірі, що передбачений чинним законодавством.

Пам’ятайте, що своєчасна сплата за спожиті послуги – це внесок у благоустрій рідної громади!