Запрошуємо представників громадськості до складу комісії з питань бюджету участі.

Дата: 14.05.2019 15:32

Фото без опису

Запрошуємо активних мешканців Золочівської ОТГ взяти участь в роботі Комісії з питань бюджету участі!

Шановні земляки!

Цього року в нашій об’єднаній територіальній громаді починається реалізація Бюджету участі. Бюджет участі - це інструмент прямої демократії, завдяки якому самі мешканці громади подають ідеї (проекти) і відбирають шляхом загального голосування з них ті, які будуть реалізовані виконавчим комітетом місцевої ради за рахунок бюджету громади.

З метою координації даного процесу, створюється Комісія з бюджету участі. В неї увійдуть представники виконкому, депутати селищної ради, а також місцеві активні мешканці, які бажають долучитися до реалізації даної ініціативи. Комісія затверджуватиме аналіз поданих проектів відповідними структурними підрозділами виконкому, рішення модератора електронної системи під час підрахунку голосів, поданих за проекти, координуватиме інформаційну кампанію, вноситиме пропозиції щодо змін до Положення про бюджет участі та його Параметри, тощо.

Якщо ви маєте бажання взяти участь в роботі Комісії, володієте достатнім часом для якісного виконання функцій її члена (засідань буде не багато – 3-5 протягом року, але до них треба бути готовими та на них – присутніми), вважаєте, що ваш ентузіазм, енергія, досвід, знання, навички та інші особистісні та професійні якості підсилять даний орган та дадуть йому змогу ще демократичніше та ефективніше організувати процес бюджету участі в нашій ОТГ – пропонуйте, будь ласка, свою кандидатуру!
         Усі бажаючі  можуть подати заявки в електронній формі, за посиланням.

або заявки в паперовому вигляді, надіславши їх на електронну адресу [email protected]

В заявці потрібно зазначити такі дані:

Прізвище, ім'я, по батькові

Чи маєте відношення до Золочівської ОТГ (вибрати із переліку)

Мешканець

Працюю

Інше

Рік народження

Зворотня адреса для зв’язку (електронна або поштова)

Телефон для зворотнього зв’язку

Заявки можна подати  до  18:00 год. 27 травня (включно).