Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...

Дата: 26.04.2019 08:06

Фото без опису

Уже 33 роки відділяє нас від страшної трагедії, що відібрала життя й скалічила долі, поставила під загрозу безпеку й здоров’я людей усього Європейського континенту. Чорнобильська катастрофа не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч земляків. Масштаби лиха могли б бути значно більшими та непередбачуваними, якби не самопожертва та вчасне реагування ліквідаторів аварії, багато з них поплатились своїм здоров’ям і життям. Низько схиляємо голову перед героями-чорнобильцями, які виконали свій обов’язок. Усім, кого вже немає з нами, – світла пам’ять. Незважаючи на те, що із кожним роком ми віддаляємось у часі від тієї страшної події, серця українців ніколи не забудуть вашої самопожертви. Тож бажаємо усім, хто поряд із нами, міцного здоров’я, мирного неба і добра.