Відбулося пленарне засідання ХУІІ сесії Золочівської селищної ради.

Дата: 24.04.2019 14:43

До порядку денного було включено 22 питання.

У ході сесії депутати затвердили «Програму по захисту державного кордону України, територіальної цілісності України», «Програму підтримки заходів щодо проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову військову службу та за контрактом, поліпшення організації підготовки громадян до військової служби та військово-патріотичного виховання молоді у 2019 році», внесли зміни до програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Золочівської селищної ради» на 2019-2021 роки, до Плану соціально-економічного розвитку Золочівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Також було заслухано звіт про виконання плану соціально-економічного розвитку за 2018 рік та звіт про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2019 року.

Депутати селищної ради розглянули ряд питань, що стосуються надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти, внесли зміни до бюджету, розглянули ряд земельних питань.

Одним із питань було надання матеріальної допомоги громадянам на загальну суму 91000 грн.