Конкурс проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

Дата: 21.03.2019 13:04

Громадська спілка «Харківський університетський консорціум» оголошує конкурс проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

До участі запрошуються місцеві громадські організації та об’єднання громадян, ініціативні групи громад, включно із молодіжними організаціями чи радами.

Конкурс спрямований на підтримку важливих для громади ініціатив через активізацію та згуртування місцевих жителів, залучення їх до прийняття рішень і втілення позитивних перетворень.

Максимальний розмір підтримки проекту, що може бути втілений на території Золочівської ОТГ 3000 доларів США.

Проектні заявки прийматимуться на електронну адресу go_huk@ukr.net  до 24 квітня 2019 року.

З деталями конкурсу (передбаченими ним пріоритетними напрямами, критеріями відбору, часовими рамками тощо), формами заявки та бюджету проекту можна ознайомитися у матеріалах, що додаються.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Відділу економічного розвитку та інвестицій Золочівської селищної ради за телефоном 5-00-50.

Конкурс проводиться за проектом «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).