Слова подяки...

Дата: 16.01.2019 10:34

16 січня 2019 року виповнилося 15 років, як до нашого району прийшов працювати висококваліфікований спеціаліст, вимогливий керівник Куценко Микола Іванович. Він очолив ПрАТ «Агрофірма ім. Г.С.Сковороди» і понині працює головою правління. Відмінний організатор, своєю безпосередньою участю та вагомими здобутками у виробництві очолюваного ним господарства постійно  вносить вагомий вклад у розвиток Золочівської громади, дбає про добробут працівників господарства, піклується про кожну людину та соціальний розвиток території.

Людяність, чуйність, дисципліна та порядність у всьому визначають Миколу Івановича. Він завжди, будь – коли і в будь – якій ситуації, сам приходить на допомогу та  пропонує свою підтримку. Ми дуже пишаємося, що впродовж усіх років  працюємо з Миколою Івановичем в одній команді. І тим більше, треба відзначити, що він не є корінним жителем Золочівщини.

Зичимо Вам, Миколо Івановичу, міцного здоров’я та добра на Вашому життєвому шляху.

З великою повагою:

Леонід Канівець,  голова Золочівської селищної об’єднаної територіальної громадиФото без опису