УВАГА! Навчання для громадських активістів

Дата: 08.01.2019 09:34

Інститут Політичної Освіти

з приємністю повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізацій них процесів!

Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED)

До участі у навчаннях запрошуються громадські активісти з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання у царині місцевого самоврядування для того щоб сприяти децентралізаційним процесам у своїх регіонах.

Загалом у першому півріччі 2019 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4-ьох груп учасників (по 25 осіб), сформованих на конкурсних засадах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*

1. Заповнена анкета (додається);
    2. Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності);
    3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

Критеріями відбору будуть:

• наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
  • мотивація;
  • рівномірне регіональне представництво;
  • гендерний баланс.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний!!!! пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу [email protected] з позначкою NED.
Остання дата надсилання документів:  18 січня 2019 року.
Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня 2019 року.
Організаційні питання:

Витрати (транспортні (частково), проживання, харчування) беруть на себе організатори.

КАНДИНДАТА/ТКИ

НА УЧАСТЬ

в навчальних заходах для громадських активістів в рамках проекту

«Посилення місцевої демократії»

надіслати до 18 січня 2019 року

електронною поштою office@ipo.org.ua з позначкою NED

Прізвище, ім’я:

Дата народження:

Домашня адреса

(прохання вказувати область):

Номер мобільного телефону:

Місце роботи та посада:

Чи брали Ви участь у подібних проектах? Якщо так, вкажіть будь-ласка в яких:

Чи подавали Ви раніше заявки на навчання в Інституті Політичної Освіти? Якщо так, то коли?

5-10 речень, які б засвідчували Вашу мотивацію до участі у навчаннях

До заповненої анкети НЕОБХІДНО додати:

• резюме (коротка біографія та досвід громадського-політичної діяльності);
  • рекомендація від організації (скановану), яка делегує учасника (місцева рада, партійна чи громадська організація, авторитетна людина тощо).