Вітаємо жителів громади з новорічними святами

Дата: 29.12.2018 11:56

Дорогі жителі Золочівської селищної громади!

Від імені депутатського корпусу Золочівської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2019 роком!

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож, нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в році, що минає, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Бажаю Вам, щоб Ви завжди були в оточенні тепла і любові своїх близьких, поваги колег і друзів, а гарний настрій і душевний підйом завжди супроводжували Ваше життя.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З новим 2019 роком!

З повагою Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.