Запрошуємо на воркшоп з розвитку активності для молоді.

4 квітня о 9.30 запрошуємо на одноденний воркшоп з розвитку активності для молоді «Створення та активізація молодіжної мережі» в рамках програми «DOBRE» для Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади. Під час заходу учасники матимуть можливість через інтерактивні форми та методи знайти відповіді на такі питання: - аналіз стейкхолдерів – хто є нашими партнерами? - адвокація інтересів – що я можу зробити саме зараз? - модель молодіжної політики: хто формує порядок денний? - вибір варіантів вирішення проблеми: як аналізувати проблеми та знаходити шляхи рішення? Захід буде проходити за адресою: смт. Золочів, вул. Центральна, буд. 13А.

09:31 01.04.2019

Проект «Розвиток малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей»

Золочівська селищна рада співпрацює з Міжнародною організацією з міграції (МОМ). МОМ розпочинає набір учасників у новий проект «Розвиток малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей». Якщо ви трудовий мігрант (який збирається повертатися або вже повернувся до України) чи близький родич (дружина/чоловік, син/дочка) трудового мігранта, котрий зараз перебуває за кордоном, та бажаєте отримати безвідплатний грант до 4 000 доларів США на відкриття бізнесу або на розширення раніше відкритого, будь ласка, заповніть анкету за посиланням https://ru.surveymonkey.com/r/W9G6JDK?fbclid=IwAR3tXJd9HzpQKS5_R4_86lGXNYM2rSnp5h_yeyv31-gcIDApqOmmyuaEnPc..

17:02 27.03.2019