Оголошення

Запрошуємо молодіжних лідерів Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на школу «Розвитку молодіжних рад в ОТГ».

22 червня запрошуємо молодіжних лідерів Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на школу «Розвитку молодіжних рад в ОТГ».

10:24 12.06.2019

Віктор Павлік. Ювілейний концерт у Золочеві.

Віктор Павлік. Ювілейний концерт Харизма України, улюбленець українських жінок, Віктор Павлік приїде в Золочів з ювілейною концертною програмою". 11 червня о 17:30 на сцені БУДИНКУ КУЛЬТУРИ Золочівської селищної ради прозвучать тільки хіти, 20 обожнюваних Україною пісень від головного романтика країни. Це буде справжня симфонія музики, улюбленого голосу і віртуозної гри кращих музикантів. Гостей чекають музикальні сюрпризи і найромантичніший літній день 2019-го. Якщо Ви хочете зробити пропозицію своїй другій половинці, сказати головні слова, на які раніше не наважувались, цей концерт для Вас. Адже кожна пісня цього артиста, це освідчення в коханні "Я вдячний Богу. Я вдячний людям. Свято коли ти поруч з найріднішими людьми", говорить Віктор Павлік. Вартість квитків 120 грн, 150 грн, 180 грн.

13:32 27.05.2019

Запрошуємо на святкування Дня захисту дітей!

Шановні мешканці та гості селища! Запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні Дня захисту дітей, яке відбудеться 3 червня 2019 року о 10.00 на території будинку дитячої та юнацької творчості! Чекаємо на Вас!

15:59 22.05.2019