Оголошення

19 липня 2019 року в селі Одноробівка Золочівської громади об 09:00 годині відбудеться додатковий навчальний тренінг «Структура проектної заявки та її заповнення».

Цієї п’ятниці в селі Одноробівка відбудеться навчальний тренінг щодо написання проектів на конкурс ідей «Бюджет участі Золочівської громади»

15:33 17.07.2019

Анкетування серед мешканців.

Шановні громадяни, в рамках виконання наукового проекту молодих вчених Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова №53-72/19 «Формування організаційно-економічного механізму управління бюджетуванням об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації», проводиться опитування серед мешканців Харківської області.

11:50 02.07.2019

Тематичний семінар, щодо порядку вчинення окремих видів нотаріальних дій та змін в законодавстві.

3 липня 2019 року о 10.30 в приміщенні Золочівської селищної ради для головних спеціалістів старостинських округів відбудеться тематичний семінар, щодо порядку вчинення окремих видів нотаріальних дій та змін в законодавстві. Семінар відбудеться за участі представників 4 Харківської державної нотаріальної контори.

16:24 01.07.2019

Розпочала роботу ІТ-платформа " Громадський проект" для Золочівської ОТГ.

З 1 липня розпочала роботу Платформа реалізації ідей для покращення Золочівської об'єднаної територіальної громади. Бюджет ініціатив ОТГ дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади.    Подавайте свої проекти до 15 серпня і голосуйте за цікаві ідеї з 1 по 15 жовтня. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету ОТГ в 2020 році. Для подачі проекту перейдіть за посиланням на сайт системи:  zolochivska.pb.org.ua.

16:17 01.07.2019