Про обмеження пересування та перебування у громадських місцях.

З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 відповідно до протоколу №06-20 від 28.04.2020 року місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Золочівської селищної ради рекомендовано мешканцям населених пунктів Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади обмежити пересування та перебування у громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 00 год. 01 хв. початку вихідних (святкових) днів  до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових днів).

13:59:33 28.04.2020

Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину.

У зв’язку з продовженням Урядом карантину до 24 квітня 2020 року та надходженням до відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради звернень і запитів   щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину повідомляємо:

13:12:57 06.04.2020

Про організацію дистанційного навчання в ЗЗСО Золочівської селищної ради.

Адміністрація Комунального закладу «Золочівський ліцей №1» Золочівської селищної ради повідомляє, що працівники закладу переведені на дистанційну форму роботи. Дистанційне навчання здобувачів освіти організовано  на платформі GoogleКлас, у спільнотах класів у мобільних додатках, інформацію розміщено на веб-сайті закладу освіти.

13:07:12 06.04.2020