До уваги студентів

До уваги студентів Золочивської громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

11:20 18.04.2018

Увага проводиться конкурс на отримання безвідсоткового кредиту

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з 10 квітня по 15 червня 2018 року проводиться конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua.

09:15 18.04.2018

До відома депутатів селищної ради

З метою підготовки спільної позиції керівників та депутатів місцевих рад Харківської області щодо удосконалення положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», просимо надсилати до селищної ради відповідні пропозиції, які будуть узагальнені та направлені до Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області до 24 квітня 2018 року.

16:02 13.04.2018

До уваги громадських організацій, батьківських рад, ОСББ та інших

Повідомляємо, що 15 березня 2018 року на засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" було прийняте рішення щодо подовження терміну подання заявок та конкурсної документації до 17:00 25 березня 2018 року за посиланням: http://konkurs.oblrada-kharkiv.gov.ua

15:53 19.03.2018

До уваги депутатів! Розпочався черговий етап подачі декларації!

До уваги депутатів! Розпочався черговий етап подачі декларації З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

09:21 05.03.2018