Пенсія, пільги та допомога.

З 2004 року вступив в силу Закон України «Про недержавне пенсійне забезпечення», згідно з яким громадяни України отримали право на довічну або приватну пенсію та податкові пільги.

13:49:58 26.10.2021

Держаудитори Харківщини розповіли про стан фінансового контролю в області.

Фінансові порушення та збитки на 836 млн грн, економічний ефект на 1,3 млрд грн від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень - все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.

12:04:13 25.10.2021

Департамент агропромислового розвитку ХОДА повідомляє.

Департамент агропромислового розвитку ХОДА повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» (далі - Порядок), з яким можна                        ознайомитись    за посиланням:

09:10:34 20.10.2021