Оголошення

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради.

Золочівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради.

09:29:44 17.01.2022

Увага! Технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.

«19 січня 2022 року о 14:25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

08:44:03 17.01.2022

До уваги платників податків!

У 2022 році залишаються без змін реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до селищного та обласного бюджетів  (по реквізитах рахунків податків, які сплачувалися 2021 році).

14:11:12 04.01.2022