Місцеві вибори 2020

Зразок заяви про відмову від депутатського мандату.

Зразок заяви про реєстрацію депутатом місцевої ради

Протокол Золочівської селищної територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів Золочівського селищного голови в Єдиному одномандатному виборчому окрузі

Протокол Золочівської селищної територіальної виборчої комісії про результати  виборів депутатів Золочівської селищної ради в Єдиному багатомандатному виборчому окрузі

Постанова №39 "Про зміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №630444, 630446 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року"

Постанова №38 "Про утворення дільничних виборчих комісій №630443-630472 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року"

Постанова №32 від 06 жовтня 2020 року "Про визначення порядку розміщення кандидатів на посаду голови Золочівської селищної ради Богодухівського району Харківської області у виборчому бюлетені"

Місця розташування передвиборчої агітації на території Золочівської селищної ради

Постанова №24 "Про відмову у балатуванні кандидатом у депутати Золочівської селищної ради Богодухівського району Харківської області"

ПРОТОКОЛ БОГОДУХІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ В ЄДИНОМУ БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ.

ПРОТОКОЛ БОГОДУХІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ

15:46:53 02.11.2020

Постанови Золочівської селищної ТВК про реєстрацію кандидатів у депутати Золочівської селищної ради.

Постанова №13 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Золочівської селищної ради Богодухівського району Харківської області від Харківської обласної регіональної партійної організації політичної партії "Блок Світличної Разом!".

17:00:19 28.09.2020