Державна податкова служба

Терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що сплата збору здійснюється декларантом протягом тридцяти календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

10:52:24 19.01.2022

Які категорії підприємців платників єдиного податку не ведуть облік товарних запасів за місцем їх реалізації.

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, щоідприємці платники єдиного податку ІІ-IV групи, які не зареєстровані платниками ПДВ та не здійснюють реалізацію технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення, реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, облік товарних запасів не ведуть.

10:51:52 19.01.2022

Які категорії фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО з 01.01.2022 року.

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що з 01.01.2022 року фізичні особи-підприємці платники єдиного податку ІІ-IV групи зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР.

10:51:33 19.01.2022

Нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи.

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що з 01 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (далі - податок) і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки та введена в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 783 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України             від 02 жовтня 2015 року № 859».

10:50:21 19.01.2022